Rolety MaAN

Markizy Gliwice

Najlepsze markizy w Gliwicach - sprawdź Rolety Maan

Markizy w Gliwicach - tylko od Rolety MaAN

Gdy temperatura powietrza na zewnątrz rośnie a słońce zaczyna przygrzewać coraz mocniej, marzymy o tym, aby schować się przed uporczywym upałem na balkonie bądź tarasie. Sprawdzonym i godnym polecenia sposobem na to jest montaż markiz z okolic Gliwic.

Markizy w Gliwicach i okolicach

Markizy z Gliwic to jedne z najpopularniejszych osłon przeciwsłonecznych. Pozwalają na spokojny wypoczynek w zacienionym miejscu. Ponadto jest to skuteczna ochrona nie tylko przed zbyt dużym nasłonecznieniem i wysoką temperaturą ale także przed niechcianym i natrętnym wzrokiem sąsiadów. Jest to zatem doskonały sposób na zapewnienie sobie prywatności.

To rodzaj ruchomego zadaszenia, montowanego głównie nad tarasami i balkonami, a także witrynami sklepowymi. Konstrukcja odpowiedzialna za rozwijanie markizy wykonana jest mocnych i wytrzymałych, nierdzewnych profili, natomiast sam materiał jest odporny na działanie promieni słonecznych. Ponadto stelaż musi być odporny na wiatr

Jak wybrać właściwie markizy w Gliwicach?

Głównym zadaniem, jakie markizy mają do spełnienia, jest zacienienie balkonów, tarasów oraz witryn sklepowych. Powinny być wykonane z impregnowanej tkaniny, która będzie odporna na płowienie i rozerwania a także lekko wodoodporna. Nowoczesne materiały markiz z Gliwic stanowią skuteczną ochronę także przed szkodliwym promieniowaniem UV. Odbijając energię słoneczną, zapewniają oczekiwany komfort termiczny.

Jeszcze do niedawna, dostępne na rynku były jedynie markizy, wykonane z materiałów ze wzorem w pasy. Obecnie, wraz z postępem technologicznym, w ofercie sprzedaży pojawiły markizy w wielu kolorach do wyboru tak, aby mieć możliwość jak najtrafniejszego dopasowania ich do kolorystyki elewacji budynku. Są to zarówno jasne jak i ciemne kolory. Jasną markizę zaleca się montować w miejscach bez bezpośredniej ekspozycji na słońce, gdyż przenika przez nie więcej promieni słonecznych. Markizy ciemne natomiast charakteryzują się mniejszą przepuszczalnością światła, co gwarantuje większy półcień, a tym samym odczuwanie większego chłodu

Rodzaje markiz

W ofercie dostępne jest kilka rodzajów markiz i w zależności od potrzeb klienta są to:

  • markizy balkonowe
  • markizy tarasowe
  • markizy sklepowe

Można zakupić markizy w pełnej kasecie lub bez niej, sterowane elektrycznie bądź ręcznie. Nad witrynami sklepowymi oraz w restauracjach i hotelach najczęściej wybierane są markizy kloszowe, dostępne w wielu kształtach i kolorach

 

Czy warto kupić markizy w okolicy Gliwic?

Markizy od firmy Maan to produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów z Gliwic. Markizy skutecznie zacieniają balkony i tarasy, a także witryny sklepowe. Zapewniamy fachowy montaż markiz, poprzedzony profesjonalnie wykonanym pomiarem na miejscu zlecenia. Gwarantujemy wieloletnią trwałość zamontowanych przez nas elementów. Nasze produkty wyróżnia najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie. To najskuteczniejsza ochrona przed wysoką temperaturą, mocnym słońcem i lekkim deszczem a także sposób na zachowanie prywatności.

USŁUGI

Rolety MaAn – spersonalizowane rozwiązania spełniające Twoje oczekiwania

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu zarówno dopasowanie jak i wykonanie spełni Twoje oczekiwania w 100%. Oczywiście każde rozwiązanie i każdy z systemów dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

rolety-dzien-noc-biale

Rolety

ROLETY DZIEŃ I NOC – w kasecie łączą w sobie praktyczność z estetyką.
ROLETY RZYMSKIE – zaletami tych zasłon są niestandardowe wzory tkanin oraz możliwość ich prania oraz składają się w subtelny sposób.

brama-rolowana-czarna

Bramy rolowane

BRAMA SEGMENTOWA – przeznaczona jest zarówno do użytku w garażach prywatnych jak też magazynach, halach przemysłowych czy warsztatach. Zbudowana jest z prowadnic pionowych, poziomych podsufitowych i płaszcza z segmentów stalowych.

moskitiera drzwiowa

Moskitiery

MOSKITIERY – skutecznie chronią dostęp owadów do domu i mieszkań.

markiza zewnetrzna

Markizy

MARKIZY – montowane są na zewnątrz budynku, świetnie sprawdzą się na tarasie, balkonie bądź witrynie sklepowej. Idealnie chronią przed promieniowaniem słonecznym.

Plisa okienna w kuchni

Plisy

PLISY – plisa to innowacyjny system przysłony okiennej o zastosowaniu do różnego typu okien, ciesząca się popularnością wszystkich Klientów.

Stylowe aranżacje z żaluzjami

Żaluzje

ŻALUZJE – drewniane i aluminiowe to modne rolety, pasujące do każdego wystroju wnętrz.